HAKKIMIZDA

TATİLİNO SEYAHAT ACENTESİ

Tatilino ile seyahatleriniz hayal ettiğinizden daha ekonomik ve güvenilir olacak. Herkesin iyi bir tatili hakkettiği inancıyla yola çıkan ekibimiz ile hayalinizdeki tatili sürekli ertelemekten vazgeçmeniz için en ekonomik ve avantajlı uçak bileti fırsatlarını bir araya getiriyoruz. Hiç kimse hayallerinden vazgeçmesin arzusuyla çıktığımız bu yolda yapmış olduğumuz partnerliklerle özgürce tatil yapmanın kapılarını sonuna dek açıyoruz. Deneyimizin getirmiş olduğu güvenceyle tercih edeceğiniz tüm uçuşlarda düşük fiyat garantisi ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruların her birinde yanınızda olacak deneyimli ekibimizle stressiz, konforlu yolculuklar yapmanızı sağlıyoruz.

Dünyada 41 ülkenin tercih ettiği IATI ile çözüm ortaklığı yapan Tatilino, kurmuş olduğu bu partnerlik ile en ucuz uçak bileti seçeneklerini kolay ve hızlı bir şekilde seyahat etmek isteyenlere birlikte sunuyor. Farklı yerlerde ucuz uçak bileti arama sıkıntısını tamamen ortadan kaldıran Tatilino ile size kalan zaman ve para ile seyahat planlarınızı değerlendirebilir veya genişletebilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz destinasyon neresi olursa olsun, ister iç hatlar isterseniz dış hatlarda ihtiyacınız olan uçak biletlerine güncel ve ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Özellikle kısa vadede yapmak istediğiniz seyahat planlarında ya da ani uçuş yapmanız gerek durumlarda yüksek meblağlardan uçak bileti almak zorunda kalacağınızı düşünmenize Tatilino sayesinde gerek kalmıyor. Tek bir tıkla dünyanın neresinde olursanız olun biletinizi kolayca almanızı sağlayan firmamız ile yolculuk yapmak sizin için yüklü bir harcama yerine keyifli anılar yarattığınız, güzel zamanlar anlamına gelecek.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği üyesi olan firmamız hem ekibi hem de vizyonu ile konuklarına en iyiyi sunmayı hedefliyor. Bu odakta ilerlerken memnuniyet her şeyin ötesinde gelir inancıyla yola çıkan Tatilino ile unutamayacağınız güzellikteki yolculuklar sizi bekliyor.

HAVAYOLU ŞİRKETLERİ